Adventní veřejná sbírka s dárkem

27. 11. 2018

Pomozte spolu s námi splnit tajné přání paní Zuzany, maminky 3 dětí, která má těžkou formu dětské mozkové obrny a získejte zároveň krásnou vánoční dekoraci. Svým dobrým skutkem můžete pomoci k nákupu speciálního handbiku.

Paní Zuzana z Turnova je maminka 3 dětí, z nichž jedny jsou dvojčata. Má několik let trvale přiznanou invaliditu III.stupně pro těžkou formu Dětské mozkové obrny (DMO), přesto se snaží žít normální život jako zdraví lidé, jen ho má trochu omezený pohybem. A právě s pohybem je spojený její sen. Její děti milují in-line bruslení, ale maminka jim už se svým invalidním vozíčkem nestačí. Touží tak mít svůj handbike (speciálně upravené jízdní kolo), které ji umožní jezdit s dětmi na trasách pro in-line a na cyklostezskách Českého Ráje. Obyčejná touha, avšak pro ni, bez handbiku, nemožná.

Nákupem bílého papírového anděla s jemným třpytem, kterého můžete zakoupit u svých lokálních personalistů nebo na vybraných místech tak pomůžete toto přání splnit a zajistit tak paní Zuzaně speciálně upravený handbike. Letos i v podobě drobného dárku pro Vás a to křišťálového andílka z komponent Preciosy, který může dotvořit tu pravou vánoční atmosféru i u vás doma.

Děkujeme, že s námi pomáháte.