Veřejná sbírka Nadace Preciosa

Pomozte spolu s Nadací Preciosa

Veřejné sbírky Nadace Preciosa se organizují tak, že 100 % vybraných financí jde na pomoc potřebným. Pokud chcete pomoci i vy, tak můžete finančně přispět na náš transparentní účet 115-1546940277/0100. Děkujeme, že společně s námi pomáháte.

Aktuální veřejná sbírka

Podpořme Veroniku na její cestě k lepšímu startu do života!

Veronika z Liberce se narodila s genetickou epilepsií. Vlivem epilepsie nemluví, ale používá znakovou řeč a další alternativní komunikaci pro dorozumívání s okolím. Má zavedenou sondu do žaludku pro hlavní příjem stravy. Potýká se i s mnoha dalšími zdravotními problémy. I přes všechny peripetie zůstává usměvavou dívkou, která se nevzdává.
 

Od malička se věnuje intenzivní rehabilitaci, logopedii, ergoterapii, hiporehabilitaci. Bohužel řadu z těchto intenzivních terapií nepodporuje zdravotní pojišťovna, a proto se obracíme na vás s prosbou o pomoc. Veronika miluje sport a jezdí na tricyklu a monoski, ale pro tyto aktivity potřebuje osobní asistenci.

Pokud byste chtěli podpořit Veroniku, můžete přispět na transparentní účet Nadace Preciosa 115-1546940277/0100, zpráva pro příjemce: Veronika.
Vaše podpora pomůže Veronice dosáhnout svých cílů a zajistí jí lepší start do života.

Děkujeme za každý příspěvek.

Vaše Nadace Preciosa

100% vybraných financí darujeme Veronice

Daruj 100 Kč

Použijte QR kód a odešlete částku přímo z vašeho chytrého telefonu. Můžete také přispět převodem na sbírkový účet Nadace Preciosa 115-1546940277 / 0100. Do zprávy pro příjemce napište Veronika. Mockrát děkujeme!

Daruj 500 Kč

Použijte QR kód a odešlete částku přímo z vašeho chytrého telefonu. Můžete také přispět převodem na sbírkový účet Nadace Preciosa 115-1546940277 / 0100. Do zprávy pro příjemce napište Veronika. Mockrát děkujeme!

Kup náramek

Podpořte Veroniku zakoupením náramku Nadace Preciosa za 100 Kč. Náramky je možné zakoupit na lokalitách Preciosa, v Muzeu skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, v Infocentru v Jablonci a na recepci ředitelství Preciosa, Opletalova 17, Jablonec nad Nisou. Další adresy najdete níže na interaktivní mapě.

Prodejní místa, kde podporují naší veřejnou sbírku

Prodejní místa, kde podporují naší veřejnou sbírku 1

Kde Nadace Preciosa pomáhá

S Vaší pomocí jsme pro Elišku vybrali 350.000Kč!

S Vaší pomocí jsme pro Elišku vybrali 350.000Kč!

Pětiletá Eliška z Jablonce se narodila předčasně a čelila zdravotním problémům, které způsobily dětskou mozkovou obrnu a ovlivnily její schopnost chůze. Díky vaší pomoci se pro Elišku podařilo vybrat 350.000Kč. Prostředky poslouží k úhradě nákladné intenzivní rehabilitace, kterou pojišťovny nepokrývají. Děkujeme, Vaše Nadace Preciosa

S Vaší pomocí jsme pro Zuzku vybrali 220.000Kč!

Devatenáctiletá Zuzka z Frýdštejnu měla loni vážnou dopravní nehodu, která změnila život nejen jí, ale i celé její rodině. Zuzka využije příspěvek na rehabilitace i speciální zdravotnické pomůcky. Léčba a rehabilitace Zuzky jsou nákladné a zdravotní pojišťovny neproplácí veškeré náklady. Všem, kdo jste podpořili naši veřejnou sbírku, děkujeme. Vaše Nadace Preciosa

S Vaší pomocí jsme pro Zuzku vybrali 220.000Kč!
Hipoterapie, plavání a další rehabilitace pro Vašíka

Hipoterapie, plavání a další rehabilitace pro Vašíka

Vašík, roční chlapeček, se narodil předčasně a jeho život byl poznamenán krvácením do mozku, což mělo za následek diagnózu dětské mozkové obrny. Díky vašim příspěvkům jsme mohli Vašíkovi přispět na hipoterapii, plavání a další rehabilitace, které mu pomáhají rozvíjet jeho motoriku a posilovat svaly.

Rehabilitační pobyt pro Anetku z Liberce

Anetce je 20 let a narodila se s dětskou mozkovou obrnou a dalšími diagnózami. Potýká se se středně těžkou poruchou rovnováhy, kdy není schopna samostatné chůze (je u ní nutný stálý doprovod a dohled). Díky středně těžké retardaci a nutnému doprovodu je velice fixovaná na maminku. Anetka je usměvavá parádnice, velmi ráda se obléká jako princezna a vozí kočárek s panenkou.

Rehabilitační pobyt pro Anetku z Liberce
Klávesy pro mladého klavíristu

Klávesy pro mladého klavíristu

Martin Jozífek je nadějný hudebník, který studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka. V rámci podpory jednotlivců uspořádala Nadace Preciosa sbírku pro tohoto talentovaného mladého klavíristu z Turnova a její výtěžek posloužil k nákupu kláves, které Martin pro své studium potřebuje. Navzdory poměrně mladému věku už Martin vystupoval například ve Stavovském divadle po boku Báry Basikové nebo na benefičním koncertu v jabloneckém divadle.

Založte si vlastní sbírku

Nadace Preciosa Vám pomůže zorganizovat veřejnou sbírku a rozšířit ji v oblasti Křišťálového údolí. Již mnohokrát se podařilo vybrat vysoké částky, které zlepšily život potřebným. Stáhněte si návod, jak postupovat při žádosti o pomoc s organizací Vaší veřejné sbírky.

Kontakt

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje