Veřejná sbírka Nadace Preciosa

Pomozte spolu s Nadací Preciosa

Veřejné sbírky Nadace Preciosa se organizují tak, že 100 % vybraných financí jde na pomoc potřebným. Pokud chcete pomoci i vy, pak můžete zakoupit naše náramky za 100Kč, nebo můžete finančně přispět na náš transparentní účet 115-1546940277/0100. Děkujeme, že společně s námi pomáháte.

Aktuální veřejná sbírka

Pomozte Vašíkovi udělat první krůčky

Vašík, roční chlapeček, se narodil předčasně a jeho život byl poznamenán krvácením do mozku, což mělo za následek diagnózu dětské mozkové obrny.

Jeho rodiče se nevzdali a od samého začátku se snažili poskytnout mu veškerou péči a podporu, kterou potřeboval. Pravidelně chodí na hipoterapii, plavání a další rehabilitace, které mu pomáhají rozvíjet jeho motoriku a posilovat svaly.

Léčba a rehabilitace Vašíka jsou nákladné a zdravotní pojišťovny neproplácí veškeré náklady, a proto se obracíme na vás s prosbou o pomoc. Vaše příspěvky by mohly pomoci rodině Vašíčka zajistit další rehabilitace, pomůcky a rehabilitační pobyty, které jsou důležité pro jeho pokroky.

Pokud byste chtěli s námi pomoci, můžete si zakoupit naše charitativní náramky za 100Kč nebo můžete přispět na transparentní účet Nadace Preciosa 115-1546940277/0100, zpráva pro příjemce: Vašík.

 

Každý příspěvek, ať už malý či velký, má obrovský význam.

Společně můžeme pomoci Vašíkovi udělat první krůčky a změnit jeho život.

Nákup charitativního náramku pro Vašíka

Nákup charitativního náramku pro Vašíka 1

Podpořte Vašíka zakoupením náramku Nadace Preciosa za 100 Kč.

Náramky je možné zakoupit:

Kde Nadace Preciosa pomáhá

Předcházející veřejné sbírky

Rehabilitační pobyt pro Anetku z Liberce

Rehabilitační pobyt pro Anetku z Liberce

Anetce je 20 let a narodila se s dětskou mozkovou obrnou a dalšími diagnózami. Potýká se se středně těžkou poruchou rovnováhy, kdy není schopna samostatné chůze (je u ní nutný stálý doprovod a dohled). Díky středně těžké retardaci a nutnému doprovodu je velice fixovaná na maminku. Anetka je usměvavá parádnice, velmi ráda se obléká jako princezna a vozí kočárek s panenkou.

Klávesy pro mladého klavíristu

Martin Jozífek je nadějný hudebník, který studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka. V rámci podpory jednotlivců uspořádala Nadace Preciosa sbírku pro tohoto talentovaného mladého klavíristu z Turnova a její výtěžek posloužil k nákupu kláves, které Martin pro své studium potřebuje. Navzdory poměrně mladému věku už Martin vystupoval například ve Stavovském divadle po boku Báry Basikové nebo na benefičním koncertu v jabloneckém divadle.

Klávesy pro mladého klavíristu
Maminka, která to nevzdává

Maminka, která to nevzdává

Veřejnou sbírkou se Nadace Preciosa rozhodla pomoci i paní Blance, která je samoživitelka starající se o své tři děti, které trpí svalovou dystrofií a mladší dvojčata i autismem. Svalová dystrofie onemocnění se projevila i u paní Blanky, která tak musela podstoupit operaci, a výtěžek sbírky tedy putoval na odlehčovací pobyt nemocných dvojčat v centru Sněženka na Smržovce po dobu, kdy maminka byla v nemocnici a probíhala její rekonvalescence. Výtěžek sbírky byl téměř 60 000 korun.

Handbike pro maminku

Další sbírka Nadace byla určena pro maminku z Turnova, která trpí mozkovou obrnou. Její stav jí nedovolil doprovázet své děti na in-line bruslích. Nadace se proto rozhodla uspořádat sbírku a z jejího výtěžku koupit elektrický handbike, který vyjde téměř na sto sedmdesát tisíc korun. A díky pomoci i dalších se podařilo, paní Renata má již svůj handbike.

Handbike pro maminku

Založte si vlastní sbírku

Nadace Preciosa Vám pomůže zorganizovat veřejnou sbírku a rozšířit ji v oblasti Křišťálového údolí. Již mnohokrát se podařilo vybrat vysoké částky, které zlepšily život potřebným. Stáhněte si návod, jak postupovat při žádosti o pomoc s organizací Vaší veřejné sbírky.

Kontakt

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje