Veřejná sbírka Nadace Preciosa

Pomozte spolu s Nadací Preciosa

Veřejné sbírky Nadace Preciosa se organizují tak, že 100 % vybraných financí jde na pomoc potřebným. Pokud chcete pomoci i vy, pak můžete zakoupit naše náramky s motivem andílka za 50 Kč, nebo můžete darovat částky 50, 100 nebo 200 Kč přímo na náš účet. Děkujeme, že společně s námi pomáháte.

Aktuální veřejná sbírka

Pomozte s námi Anetce z Liberce!

Anetce je 20 let a narodila se s dětskou mozkovou obrnou a dalšími diagnózami. Potýká se se středně těžkou poruchou rovnováhy, kdy není schopna samostatné chůze (je u ní nutný stálý doprovod a dohled).

Díky středně těžké retardaci a nutnému doprovodu je velice fixovaná na maminku. Anetka je usměvavá parádnice, velmi ráda se obléká jako princezna a vozí kočárek s panenkou.

Pojďte společně s námi přispět Anetce na rehabilitační pobyt, který stojí měsíčně 50 000 Kč! Rehabilitací se jí posílí svalstvo, zlepší koordinace, a tudíž bude chůze stabilnější.

Děkujeme, že společně s námi pomáháte!

100 % vybraných financí darujeme Anetce

100 % vybraných financí darujeme Anetce 1

Daruj 200 Kč + QR kód

Darujte Anetce částku 200 korun během pár sekund. Použijte QR kód na levé straně a odešlete částku přímo z vašeho chytrého telefonu. Můžete také přispět převodem na sbírkový účet Nadace Preciosa 115-1546940277 / 0100. Do zprávy pro příjemce napište Zuzka. Mockrát děkujeme!

100 % vybraných financí darujeme Anetce 2

Daruj 100 Kč + QR kód

Darujte Anetce částku 100 korun během pár sekund. Použijte QR kód na levé straně a odešlete částku přímo z vašeho chytrého telefonu. Můžete také přispět převodem na sbírkový účet Nadace Preciosa 115-1546940277 / 0100. Do zprávy pro příjemce napište Zuzka. Mockrát děkujeme!

100 % vybraných financí darujeme Anetce 3

Daruj 50 Kč + QR kód

Darujte Anetce částku 50 korun během pár sekund. Použijte QR kód na levé straně a odešlete částku přímo z vašeho chytrého telefonu. Můžete také přispět převodem na sbírkový účet Nadace Preciosa 115-1546940277 / 0100. Do zprávy pro příjemce napište Zuzka. Mockrát děkujeme!

100 % vybraných financí darujeme Anetce 4

Kup náramek + foto náramků

Podpořte Anetku zakoupením náramku Nadace Preciosa s motivem andílka za 50 Kč. Náramky je možné zakoupit na lokalitách Preciosa, v Muzeu skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, v Infocentru v Jablonci a na recepci ředitelství Preciosa, Opletalova 17, Jablonec nad Nisou. Další adresy najdete níže na interaktivní mapě.

Podpořte Anetku koupí náramků Nadace Preciosa

Předcházející veřejné sbírky

Klávesy pro mladého klavíristu

Klávesy pro mladého klavíristu

Martin Jozífek je nadějný hudebník, který studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka. V rámci podpory jednotlivců uspořádala Nadace Preciosa sbírku pro tohoto talentovaného mladého klavíristu z Turnova a její výtěžek posloužil k nákupu kláves, které Martin pro své studium potřebuje. Navzdory poměrně mladému věku už Martin vystupoval například ve Stavovském divadle po boku Báry Basikové nebo na benefičním koncertu v jabloneckém divadle.

Maminka, která to nevzdává

Veřejnou sbírkou se Nadace Preciosa rozhodla pomoci i paní Blance, která je samoživitelka starající se o své tři děti, které trpí svalovou dystrofií a mladší dvojčata i autismem. Svalová dystrofie onemocnění se projevila i u paní Blanky, která tak musela podstoupit operaci, a výtěžek sbírky tedy putoval na odlehčovací pobyt nemocných dvojčat v centru Sněženka na Smržovce po dobu, kdy maminka byla v nemocnici a probíhala její rekonvalescence. Výtěžek sbírky byl téměř 60 000 korun.

Maminka, která to nevzdává
Handbike pro maminku

Handbike pro maminku

Další sbírka Nadace byla určena pro maminku z Turnova, která trpí mozkovou obrnou. Její stav jí nedovolil doprovázet své děti na in-line bruslích. Nadace se proto rozhodla uspořádat sbírku a z jejího výtěžku koupit elektrický handbike, který vyjde téměř na sto sedmdesát tisíc korun. A díky pomoci i dalších se podařilo, paní Renata má již svůj handbike.

Založte si vlastní sbírku

Nadace Preciosa Vám pomůže zorganizovat veřejnou sbírku a rozšířit ji v oblasti Křišťálového údolí. Již mnohokrát se podařilo vybrat vysoké částky, které zlepšily život potřebným. Stáhněte si návod, jak postupovat při žádosti o pomoc s organizací Vaší veřejné sbírky.

Kontakt

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje